Més de 40 llits elàstics i atraccions

Zona jumpers: més de 40 llits elàstics i atraccions

ZONA JUMPERS

Salta, vola i descobreix els llits elàstics i les atraccions més atrevides en un espectacular espai amb una ambientació i il·luminació úniques!

La Zona Jumpers, dirigida a majors de 7 anys i adults és el paradís del salt amb opcions per a tots els nivells. Fun is in the air!

A la zona jumpers hi trobaràs:

  • Més de 40 llits elàstics de salt lliure amb llits verticals.
  • 4 llits olímpics on poder fer les piruetes i salts més espectaculars.
  • Zona de murs multinivell i wall running.
  • Jumping smash: el bàsquet portat a un altre nivell.
  • Interactive walls: reptes de salt i coordinació al pur estil gamer.
  • Piscina de salt per les capbussades més intrèpides.
  • Zona de battle bar on posar a prova el teu equilibri i fer caure al teu adversari.

I si tens nivell avançat o t’agrada molt saltar i vols fer-ho com a disciplina esportiva, vine entre setmana a partir de les 19:00 h a la nostra escola de trampolí. Aprendràs a fer les piruetes més espectaculars i descobriràs el/la jumper que portes dins amb gent que té la teva mateixa afició!

Al The Indoor Jumping Club també pots venir amb grups d’amics o família a celebrar festes d’aniversari o esdeveniments amb grups d’empresa. També tens l’opció de llogar l’espai en exclusiva fora dels horaris d’obertura.

Des de la zona de restauració, tindràs una visió panoràmica de l’espai de salt i opcions informals de menjar i beure, a més de menús especials per a festes i l’opció també d’encarregar càtering per als teus esdeveniments.

Vine a viure l’experiència Jumping. Passaràs una bona estona i, a més, realitzaràs exercici físic. Sabies que 10 minuts de salt equivalen a 30 minuts de cursa? L’activitat, a més de divertida, és molt saludable!

Treu-te les sabates i fes el gran salt cap a la diversió!

ALTRES ZONES QUE ET PODEN INTERESSAR

zona kids

ZONA KIDS

festa aniversari a l'indoor jumping club

FESTES D'ANIVERSARI

zona jumpers

EMPRESES I LLOGUER D'ESPAIS